onder@bebekwaffle.com

KURUMSAL MOTİVASYON ETKİNLİKLER
 

Şirketler belirli günlerde, gelenekselleşmiş veya kutlama, motivasyon amacıyla çeşitli etkinlikler düzenlemektedir. Kurumsal motivasyon etkinlikler adı verilen bu etkinlikler çeşitli nedenlerden dolayı motive kaybı yaşayan çalışanlara ilaç gibi gelmektedir. Gelin şimdi bu etkinlikler nelermiş bir göz atalım.

Çalışanların kişisel gelişimini artırmak, aidiyet duygusunu fazlalaştırmak ve çalışanların kendi hobilerine vakit ayırmalarına katkı sağlamak için spor etkinlikleri ve eğitimleri düzenlenebilmektedir. Bunun yanı sıra resim, müzik veya yemek yapma atölyeleri de şirket içinde oldukça eğlenceli vakit geçirmeye yarayan etkinliklerdendir.

Çalışanların iş yapma haricinde bir arada vakit geçirip kaynaşabilecekleri konser organizasyonları, tiyatro veya sinema etkinlikleri, bowling turnuvaları, çekilişler, sosyal sorumluluk projeleri, sanal bilgisayar oyunu turnuvaları, geziler, langırt ve bilardo gibi oyunların oynanması gibi şeyler de gözde aktivitelerden bir tanesidir. Çalışanların özel hissetmesi de bireysel motivasyon ve mental sağlıkları açısından da önemlidir. Kurumsal motivasyon etkinlikler kapsamında özel günlerde ücretli izine çıkmaları, kalem-kupa gibi hediyeler ve çeşitli kupon-çek gibi ürünlerin verilmesi de sıkça tercih edilen şeylerden olmaktadır.

Adı duyulmuş birçok firmanın yemek pişirme ve çeşitli spor dallarının turnuvalarını yapma gibi etkinliklerini illaki görmüşsünüzdür. Henry Ford’un da dediği gibi “Bir araya gelmek başlangıçtır, bir arada durabilmek ilerlemedir, birlikte çalışmak başarıdır.” Başarıya ulaşmak için en alt makamdan en üst makama kadar herkesin motive olması ve kendini işine verebilmesini sağlamak en önemli şeylerden bir tanesidir.

Biz Bebek Waffle ekibi olarak Kurumsal motivasyon etkinlikler dendiğinde akla gelen ilk firmalardan olarak çalışanlarınızın motivasyonunu yükseltmek için çalışmaktayız. Çikolatanın mutluluk hormonu olan serotonin hormonunu artırdığı bilinmektedir. Yanına da leziz taze meyveler ve çeşit çeşit süslemeler kaliteli waffle hamuru ile birleştiğinde, ortaya harika bir lezzet çıkmaktadır. İş çıkışı veya molalarda çalışanlarınıza bir farklılık sağlamak ve kurumsal motivasyonunuzu artırmak için en tatlı yollardan biri bu olabilir!

Yukarıda bahsettiğimiz klasikleşmiş etkinliklerin yerine “ağzımız tatlansın” diyerek bir waffle etkinliği yapmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey iletişim adreslerinden bize ulaşmak ve işleri tatlıya bağlamak olacaktır!

Etiketler
kurumsal motivasyon etkinlik
şirkette waffle etkinliği
waffle etkinliği