onder@bebekwaffle.com

BLOG
 
KURUMSAL ETKİNLİKLER

İyi bir patron veya şirket, çalışanlarının ne istediğini bilmeli ve çoğu zaman motivasyon düşüklüğünde onları yükseltebilmelidir. Bu hem çalışanların ona olan saygı ve güvenini artırır hem de işler sorunsuz bir şekilde ilerlemeye devam etmiş olur. İşte bu tarz durumlarda kurumsal etkinlikler devreye girmiş olur. Gelin hep beraber bu etkinliklerin örneklerine ve avantajlarına bir göz atalım.

OFİSTE WAFFLE ETKİNLİĞİ

Uzun çalışma saatleri, salgının etkileri derken motivasyonlar düştü. Ama merak etmeyin, Bebek Waffle ailesi olarak tam da bunun için varız. İş yerinizde sizin ve çalışanlarınızın motivasyon sorununu çözmek için harika bir fikrimiz var. Ofiste waffle etkinliği ile tatlı bir mola vermek!

KURUM İÇİ MOTİVASYON ETKİNLİK

Şirketler özellikle kurumsal firmalar, kurum içi motivasyonu arttırıcı pek çok etkinlik düzenlemektedir. Kurum içi motivasyon etkinlik hizmeti veren firmaların sayısı da her geçen gün artmaktadır. Bu firmaların başında yer alan ve Türkiye’nin pek çok büyük firmasıyla çalışan Bebek Waffle kurumsal performansınızı artırıyor.

ŞİRKETTE KUMPİR ETKİNLİĞİ

Birçok şirket için, çalışanlarının motivasyonu, şirkete bağlılık hissinin güçlenmesi ve stresli iş ortamının hafifletilmesi çok önemli öncelikler. Çünkü bu etkenler, hem şirkette verimliliği hem de çalışanların memnuniyetini arttırıyor. Çalışanlar arasında yoğun talep gören şirket etkinlikleri çok değişik konseptlerle düzenleniyor. 

ŞİRKETTE WAFFLE ETKİNLİĞİ

Mutlu bir ortam sadece günlük hayatımızda değil iş hayatımızda da önemlidir. Verimlilik, ilişkilerin güçlenmesi ve şirkete bağlılığın artması… Tüm bu kavramlar mutlu bir çalışma ortamında karşımıza çıkar. Bu noktada ise şirket için etkinliklerin düzenlenerek bu ortamın süreklilik kazanması amaçlanır.

Günümüzde yoğun iş temposu, stres ve diğer birçok faktör iş hayatımızda bizimle. Peki şirkette waffle etkinlik düzenlemeye ne dersiniz? İşte tam da bu noktada sizler için Bebek Waffle devreye giriyor!

KURUMSAL MOTİVASYON ETKİNLİKLER

Şirketler belirli günlerde, gelenekselleşmiş veya kutlama, motivasyon amacıyla çeşitli etkinlikler düzenlemektedir. Kurumsal motivasyon etkinlikler adı verilen bu etkinlikler çeşitli nedenlerden dolayı motive kaybı yaşayan çalışanlara ilaç gibi gelmektedir. Gelin şimdi bu etkinlikler nelermiş bir göz atalım.

Çalışanların kişisel gelişimini artırmak, aidiyet duygusunu fazlalaştırmak ve çalışanların kendi hobilerine vakit ayırmalarına katkı sağlamak için spor etkinlikleri ve eğitimleri düzenlenebilmektedir. Bunun yanı sıra resim, müzik veya yemek yapma atölyeleri de şirket içinde oldukça eğlenceli vakit geçirmeye yarayan etkinliklerdendir.

ÇALIŞAN MUTLULUĞU NUN VERİMLİLİĞE ETKİSİ

Mutlu Olun, Mutlu Edin, Verimliliği Artırın!

Kurumsal Etkinlikler Neden Önemli?

SIRADIŞI ETKİNLİK

Mutlu çalışma ortamı yaratmak hem çalışanların daha verimli olabilmesi, hem şirket içi ilişkilerin güçlenmesi, hem de çalışanların şirketlerine olan bağlılıklarının artması açısından önemlidir. Bunu da yalnızca şirket için etkinlikler düzenleyip, çalışanlarınızın motive olmalarını sağlayarak yapabilirsiniz!

KURUMSAL KÜLTÜRÜN EN ORİJİNAL MOLASI, WAFFLE ETKİNLİĞİ!
Corona Günlerinde Tatlı, Bebek Waffle Etkinliği İle Yenir!
En Önemli Konu Hijyen ve Güvenilirlik