onder@bebekwaffle.com

En Lezzetli Kurumsal Etkinlik
 

BEBEK WAFFLE

Biz Bebek Waffle ailesi olarak, kendi alanında en çok tercih edilen bir marka olmanın ve bunun yanında siz değerli konuklarımızın hakettiği kaliteli ve güleryüzlü hizmeti alabilmesi için sahip olduğumuz tüm imkanları sonuna kadar kullanmayı kendine misyon edinmiş kurum olmanın gururunu yaşıyoruz.

İşletme olarak, işimizi yüksek motivasyonla yapmamızın yanında, siz değerli konuklarımızın sağlığı için en kaliteli ve taze ürünleri temin ederek, söz konusu ürünlerin hijyeni konusunda yüksek düzeyde hassasiyet ve dikkat gösterdiğimizi de ayrıca belirtmek isteriz.

Kurumumuzun alanında en çok tercih edilen marka olması, işimizi en iyi şekilde yapmamız ve en iyi kaliteli ürünleri kullanmamızın yanında, asıl öne çıkan yanı uzmanlığımızın ve faaliyet alanımızın sadece “Waffle” üzerine olmasındandır. Buna bağlı olarak bütün enerjimizi ve iş geliştirmemizi bu alanda yaparak %100 müşteri memnuniyeti, işletmemizin en önemli ve öncelikli hedefidir.

Alanında uzman, Türkiye’nin önde gelen kurumları ile iş birliklerimiz bulunmaktadır. Faaliyetlerimize ve referanslarımıza, dilerseniz internet sitemizden veya firmamızın sosyal medya hesaplarından ayrıntılı olarak ulaşabilirsiniz.

Bebek Waffle ‘ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, etkinliklerinizi daha çok tatlandırmaktan mutluluk duyarız.